4.novembrī

Festivāls sāksies ar ieskaņas koncertu VĀRDS JAUNAJIEM. Šoreiz ar pavisam jaunajiem! Koncerts notiks E.Dārziņa mūzikas skolas zālē plkst.17.00. un muzicēs skolas audzēkņi no 1. līdz 12.klasei, atskaņojot tikai J.S.Baha skaņdarbus.

12. novembrī

Festivāla atklāšanas koncertā Mazajā ģildē plkst.19.00. dzirdēsim Eiropā plaši pieprasīto izcilo baroka ansambli “Masques” no Francijas. Viņu programmā – J.S.Baha, Ž. F.Ramo, V.F.Baha  un G.F.Tēlemana skaņdarbi.

15.novembrī

Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejā plkst.19.00.  uzstāsies renesanses ansamblis no Somijas Mats Lillhannus vadībā. Programmā “ Per Brahe’s Travels” .


22.novembrī

Mazajā ģildē plkst.19.00.  muzicēs divi jaunie talanti no Latvijas – pasaulē slavu ieguvušais talantīgais pianists Daumants Liepiņš un Aurēlija Šimkus, kuru pazīst Eiropā, bet pie mums dzirdam ļoti reti. Mūziķi šoreiz spēlēs četrrocīgi un arī solo. Programmā J.S.Bahs, V.A.Mocarts un Bahs - Fēbels.

2.decembrī

Festivāla noslēgumā klausītājus priecēs Rīgā jau pazīstamais, izcilais itāļu flautists Massimo Mercelli. Viņš kopā ar Ainu Kalnciemu atskaņos J.S.Baha, K.F.Em.Baha un A.Korelli skauņdarbus  flautai un klavesīnam  Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejā plkst.18.00.